O FINANSACH... W BIBLIOTECE - Gminna Biblioteka Publiczna w Pałecznicy

O FINANSACH... W BIBLIOTECE

Gminna Biblioteka Publiczna w Pałecznicy po raz drugi wzięła udział w projekcie „O finansach ……w bibliotece – III edycja”,  sfinansowanym przez Narodowy Bank Polski. Cykl szkoleń składający się z pięciu Modułów trwał od 05 do 29 maja 2014 r. Trzynaście osób  pogłębiło tajemnicę bankowości i zdobyło umiejętności ekonomicznego gospodarowania budżetem.

Zajęcia prowadzone były w grupach i indywidualnie przy komputerach w formie kursu e - learningowego.  Często podczas szkolenia uczestnicy odwoływali się do osobistych doświadczeń a także dzielili się swoimi spostrzeżeniami.

Na podstawie przeprowadzonych ankiet  dowiedzieliśmy się, że wszystkie tematy były bardzo ciekawe i  niezbędne  a zdobyta wiedza  będzie wykorzystana w codziennym życiu w zależności od potrzeb.