Gminna Biblioteka Publiczna w Pałecznicy zachęca do zakupu kalendarzyków Fundacji CPCD - Gminna Biblioteka Publiczna w Pałecznicy

Gminna Biblioteka Publiczna w Pałecznicy zachęca do zakupu kalendarzyków Fundacji  „Cała Polska czyta dzieciom”.

Gminna Biblioteka Publiczna w Pałecznicy zachęca do zakupu kalendarzyków

Fundacji  „Cała Polska czyta dzieciom”.

Kalendarzyki można kupić w sieci kiosków Ruch w całym kraju, a ich cena wynosi jedynie 1 zł. Pieniądze zebrane z ich sprzedaży pomogą Fundacji przetrwać trudną sytuację finansową w jakiej się obecnie znajduje.

Oprócz przejrzystego kalendarium kalendarzyk „Cała Polska czyta dzieciom” zawiera ważne informacje dla rodziców na temat potrzeby właściwej stymulacji językowej w dzieciństwie. Kalendarzyk jest wyjątkowo praktyczny, ładny i wygodny, może służyć jako zakładka lub kalendarz przyklejony do monitora komputera. Może być  także znakomitym drobnym upominkiem.

Lista kiosków RUCH, do których kalendarzyki zostały skierowane.