Dzień Rodziny - Gminna Biblioteka Publiczna w Pałecznicy

Dzień Rodziny

W ramach XI Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom w Szkole Podstawowej w Pałecznicy odbył się Dzień Rodziny.
W myśl hasła "Czytanie łączy pokolenia"  rodzice i nauczyciele czytali "Wiersze, że aż strach" - M. Strzałkowskiej.
Dzieci starsze i maluszki dali wspaniałe występy taneczne oraz złożyli swoim rodzicom okazjonalne życzenia.

Udział w imprezie wzieło około 150 dzieci szkolnych i przedszkolnych wraz z rodzicami.
Nie zabrakło głośnego czytania, pląsów przy muzyce, zawodów sportowych, a wszystko odbyło się w rodzinnej atmosferze.

Więcej zdjęć znajduje się w dziale Galeria.