Oczarowani bajką dzieci z gminy Pałecznica - Oczarowani bajką dzieci z gminy Pałecznica - Gminna Biblioteka Publiczna w Pałecznicy

Oczarowani bajką dzieci z gminy Pałecznica

W tegorocznej VIII edycji gminnego konkursu  recytatorskiego pt. "Oczarowani bajką"  z udziałem 70 dzieci ze szkół podstawowych:

W tegorocznej VIII edycji gminnego konkursu recytatorskiego pt. ?Oczarowani bajką? z udziałem 70 dzieci ze szkół podstawowych: Czuszowa, Ibramowic i Pałecznicy przyznano 12 nagród ?najlepszym z najlepszych? dwóm kategoriom wiekowym. Do powiatu pojadą: Z klasy od I-III Nowakowska Kinga ? I Miejsce Woźniak Tobiasz - II Miejsce Antosik Aleksandra - III Miejsce Wyróżnienia: Maj Gabriela, Musiał Natalia, Jałocha Julia Z klasy od IV-VI Nowakowska Milena ? I Miejsce Miętka Aleksandra - II Miejsce Maksymiec Maja - III Miejsce Wyróżnienia: Mzyk Patrycja, Czekaj Karolina, Zązel Magdalena Jury zwróciło uwagę na wysoki poziom, jaki zaprezentowali uczestnicy, czego konsekwencją były długie obrady po wysłuchaniu wszystkich recytatorów. Niezmiernie cieszy nas fakt, że jest tyle odważnych i ambitnych młodych ludzi zarówno dziewcząt jak i chłopców. Dowodzi to, że są w pełni świadomi, iż słowo jest materią nieprzypadkową, nad którą warto jest się pochylać i wykorzystywać ją do pełniejszego wyrażenia samego siebie tak na scenie, jak i w życiu codziennym. Z satysfakcją patrzymy na owocną współpracę dzieci z pedagogami, którzy otaczają swoich podopiecznych opieką merytoryczną i artystyczną i poświęcają im swój czas, zarażając pasją i miłością do słowa. Krystyna Błaut ? kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Pałecznicy - organizator konkursu składa serdeczne podziękowanie p. Marii Gawron oraz p. Ewelinie Żywot - Kopeć z Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Proszowicach za wsparcie i pomoc w sprawnym przeprowadzeniu imprezy oraz stworzeniu dobrej atmosfery wśród uczestników podczas przesłuchań konkursowych.