Finał SZLACHETNEJ PACZKI - Gminna Biblioteka Publiczna w Pałecznicy

Finał "SZLACHETNEJ PACZKI"

Tegoroczna akcja "Szlachetna Paczka" była organizowana również w naszej gminie, której finalne zakończenie odbyło się w sobotę w Proszowicach w budynku Cechu Rzemiosł Różnych.

Tegoroczna akcja "Szlachetna Paczka" była organizowana również w naszej gminie, której finalne zakończenie odbyło się 12 grudnia w Proszowicach w budynku Cechu Rzemiosł Różnych.
Do magazynu przekazaliśmy aż 18 "Szlachetnych Paczek", w których znalazły się podstawowe produkty żywnościowe, środki czystości, artykuły szkolne, zabawki i wymarzona pralka. Stamtąd wolontariusze zawieźli świąteczne paczki do potrzebującej rodziny.
Organizatorzy ze strony instytucji gminnych bardzo serdecznie dziękują wszystkim, którzy włączyli się do akcji, przede wszystkim uczniom i rodzicom za aktywne zaangażowanie się w zbiórkę przynosząc potrzebne produkty oraz wszystkim, którzy dołączyli się do zbiórki pieniężnej na zakup jednej z głównych potrzeb rodziny – pralki.
Jeszcze raz bardzo gorąco dziękujemy za pomoc w zebraniu potrzebnych artykułów. Pamiętajmy o innych, gdyż "dobro dane innym, wraca do nas podwójnie"