,,O tym, jak zostałem Ham'sem - Gminna Biblioteka Publiczna w Pałecznicy

,,O tym, jak zostałem Ham'sem

14 maja 2014 r. Gminna Biblioteka Publiczna w Pałecznicy w ramach „Spotkań z ciekawymi ludźmi” zorganizowała  spotkanie gimnazjalistów lokalnej szkoły z pasjonatem krótkofalówki i miłośnikiem dawnej motoryzacji - Zbigniewem Pudo ze Skalbmierza.

SP7 LFN to znak rozpoznawczy Pana  Zbigniewa  jako krótkofalowca, członka i założyciela harcerskiego klubu krótkofalowców.

Spotkanie rozpoczęło się   opowiadaniem jak zrodziły się jego zainteresowania krótkofalarskie i jak rozwijała się jego pasja przez całe życie. Swoje ciekawe opowieści opisujące  początki zetknięcia się z elektroniką, radiem, ludźmi i zdarzeniami, które wypłynęły na dalsze wgłębianie się w tematykę krótkofalarstwa dokumentował prezentacją multimedialną.  Młodzież podczas spotkania świetnie się bawiła, ponieważ   część opowiadań przekazywana była w humorystyczny sposób.

Na zakończenie powiedział że,  w tym wszystkim jest to najprzyjemniejsze, że mógł  rozmawiać z całym światem .

Obecnie to może wydawać się błahostką w świecie Internetu, ale czterdzieści lat temu wywoływało i nadal wywołuje to  przyjemny dreszczyk emocji.