Egzamin dojrzałości - Joelle Charbonneau - Gminna Biblioteka Publiczna w Pałecznicy

Egzamin dojrzałości - Joelle Charbonneau

W wyniszczonej wojną wspólnocie rebelianci szykują się do ataku na rząd. Los kraju spoczywa w rękach wybitnie uzdolnionej studentki Cii Vale. Ma ona szansę położyć kres Testom. To wyjątkowo trudne zadanie do wykonania w pojedynkę. Czy w świecie, w którym nie można ufać nikomu, Cia może liczyć na pomoc i wsparcie przyjaciół? Czy Cia dokona właściwych wyborów? Stawka jest wysoka. Na jednej szali znajduje się dobro Wspólnoty, na drugiej – jej własne przekonania. I czy uda się jej ochronić tych, których kocha? Przed Cią najważniejszy z Testów.