Urodziny Kubusia Puchatka w Koszycach - 23.04.2012 - Gminna Biblioteka Publiczna w Pałecznicy

Urodziny Kubusia Puchatka w Koszycach - 23.04.2012

Gminna Biblioteka Publiczna we współpracy z Biblioteką Szkolną w Koszycach zorganizowały spotkanie czytelnicze dzieci klasy "0" i przedszkolaków z koordynatorem Wojewódzkim Cała Polska Czyta Dzieciom - Krystyną Błaut.

Urodziny Kubusia Puchatka w Koszycach

Impreza odbyła się w Przedszkolu w Centrum Oświatowym w Koszycach, której celem było promowanie głośnego czytania dzieciom przez rodziców i nauczycieli.

Akcja ta na terenie Koszyc organizowana jest już od paru lat, a ja brałam w niej udział już po raz drugi. Przedszkolaki i zerówkowicze z dużym zainteresowaniem słuchaly czytanych opowiadań o przygodach Kubusia puchatka i jego przyjaciół.
Jak na urodziny przystało nie mogło obyć się bez pląsów przy muzyce, różnego rodzaju konkursów i rozśmieszających małe buźki zabaw.

Zdjęcia z urodzin Kubusia Puchatka w Koszycach są dostępne w naszej Galerii: