Konkurs Recytatorki IV edycja - 15.03.2012 - Gminna Biblioteka Publiczna w Pałecznicy

Konkurs Recytatorki IV edycja - 15.03.2012

15 marca 2012 r. Gminna Biblioteka Publiczna w Pałecznicy zorganizowała IV edycję gminnego konkursu recytatorskiego pn. "Oczarowani bajką". Udział w nim wzięło 31 dzieci z czterech gminnych szkół podstawowych.

Oczarowani Bajką w Pałecznicy

(fot. Krystyna Błaut)

Spośród dwóch grup wiekowych komisja wyróżniła po siedem najlepszych co zakwalifikowało ich do dalszego etapu. Swoje artystyczne umiejętności będą mogli zaprezentować w Centrum Kultury i Wypoczynku w Proszowicach dnia 23 marca b.r.

W kategorii wiekowej I-III

(fot. Krystyna Błaut)
WYRÓŻNIENIE SPECJALNE otrzymała Milena Nowakowska ze Szkoły Podstawowej w Pałecznicy.

WYRÓŻNIENIA otrzymali także: Nadzów - Aleksandra Sikora, Szymon Raś; Pałecznica - Aleksandra Przeniosło, Aleksandra Marzec.

W kategorii wiekowej IV-VI

WYRÓŻNIENIE SPECJALNE otrzymała Zuzanna Bujak ze Szkoły Podstawowej w Ibramowicach.

WYRÓŻNIENIA otrzymali: Ibramowice - Milena Bugaj, Paweł Król; Pałecznica - Natalia Chodór, Aleksandra Marzec, Alicja Wójcik, Karol Sikora.

Wyróżnieni recytatorzy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe, a pozostali dyplomy.

Kierownik GBP w Pałecznicy - Krystyna Błaut